Column Left

19 Ocak 2021 Salı

BİM ve ŞOK marketlerden alışveriş yapanlar dikkat! Tamamen değişti! Artık..

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar


BİM ve ŞOK marketlerden alışveriş yapanlar dikkat! Tamamen değişti! Artık..

 
Aktüel marketlerden olan BİM ve ŞOK marketler, haftanın belirli günlerinde aktüel ürünlerini müşterilerine en uygun fiyatlardan sunuyor. Koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan sokağa çıkma yasağıyla birlikte marketler yeni bir karar aldı.
BİM ve ŞOK marketler yeni kararlarını peş peşe açıkladı. Açıklanan karara göre koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle, marketler aktüel ürünlerini daha önce tarihlerde raflara dizecek

 
81 İLDE PEK ÇOK ŞUBELERİ VAR

Dev marketlerin 81 ilde pek çok şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Dev marketler aldıkları kararla birlikte aktüel kataloğunda yer alan ürünlerinin satış gününü değiştirdi. İşte marketlerden yapılan açıklamalar.

 
ÇARŞAMBA GÜNLERİ SATIŞA SUNULACAK

Konu ile ilgili BİM, resmi sayfasından yaptığı açıklamasında şu ifadeyi kaydetti:

"Değerli Müşterilerimiz, Koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Cuma Aktüel ürünlerimizin satış gününde değişikliğe gidilmiştir. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize daha sağlık hizmet sunmak amacıyla Cuma günleri satışa sunulan Aktüel ürünlerimiz yeni bir duyuruya kadar ÇARŞAMBA günleri satışa sunulacaktır"

 
ŞOK MARKETLERDE AÇIKLAMA YAPTI

Bir diğer açıklamada ŞOK marketlerden geldi. Dev market yaptığı açıklamasında normalde Cumartesi günleri satışa sunan indirimli aktüel ürünlerini artık ikinci bir karara kadar Cuma günleri satışa sunulacak.

Marketler yaptıkları duyuruda ikinci bir karara kadar aktüel ürünlerini yeni günlerinde satışa sunacaklarını ifade ettiler.


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments