Column Left

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Akciğer Kanserine Karşı 1 Tutam Bile Yetiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Akciğer kanserine karşı 1 tutam bile yetiyor. Bazı bitkilerin kansere faydasını bilmeyen yoktur elbette ama bazı bitkiler istisnadır. Bu yazımızdaki bitkinin faydalarını haberimizin devamından okuyabilirsiniz


 Tere bitkisi, ismindeki benzerlik nedeniyle dereotu ile karıştırılmamalıdır. Gebe kadınlar, dört aylık dönem sona erene kadar tere bitkisinden uzak durmalıdırlar. Tere satın alırken bitkinin taze olmasına dikkat etmelisiniz.

 Tere otunun yaprakları sarardığı zaman, zehirli maddeler içerir. Tere otu, depresyon tedavisinde ıspanak ile beraber kullanılır, bu tedavi sırasında kurutulmuş tere otu önerilmez. İbrahim Saraçoğlu, tereotu’nun B6- vitamini bakımından çok zengin olduğunu belirtmektedir. Bu bitkiyi salatalarda ya da sofranızda yalnızca yeşillik olarak bolca tüketebilirsiniz.
 brahim Saraçoğlu, Akciğer kanserinde yaşanan nefes almadaki zorlukları tere kürü yaparak aşabileceğinizi tavsiye etmektedir. Tere kürünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra nefes almanızın daha rahat olduğunu hissedeceksiniz. İbrahim Saraçoğlu, Sigara tiryakilerinin, broşları dolmuş olanların tere kürünü uygulayarak nikotine karşı harika bir panzehir oluşturmuş olurlar. Tereotu’nu uygulamadan önce bol suda iyice yıkanmasını tavsiye ederiz. Tereotu çok fazla tüketildiğinde idrar sırasında yanma olabilir. Hiç endişelenmeyin
 Yarım litre suyu kaynarken içine on altı tane tere yaprağı ekleyin. Ağzı kapalıyken, kısık ateşte üç dakika kaynatın. Sıcakken süzün, soğuduktan sonra aç karnına yada yemek yedikten iki saat sonra haşlamış olduğunuz terenin suyunu için. Beş gün süre ile her gün düzenli olarak bunu kullanın, her seferinde taze haşlayın.
 Küre başladığınızın ikinci ve üçüncü gününden sonra, broşlarınızın açıldığını, bolca balgam söktüğünüzü göreceksiniz.İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakamayan tiryakilerin, bu kürü ara ara uygulamalarını önermektedir. Tereotu’nun suyunu tüketmekte zorlananlar olabilir. O zamanda, yine aç karnına, yanında başka bir şey yemeden, ya da yemeklerden iki saat sonra, tereyi çiğ olarak yine on beş ya da on altı tane yiyebilirsiniz. Bu kürün yine aynı biçimde beş gün uygulanması önerilmektedir, İbrahim Saraçoğlu. Bronşları dolmuş olanlar bu kürü aynı şekilde uygulayarak sorunlarından kurtulabilirler.
Kaynak:http://www.sosyaltarifler.com

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments